Deník

Playlist Leden-Únor

18. února 2013 v 14:05 | Duckiina^^

Chceš vidět něco krásnýho? Cč.

Paper

17. února 2013 v 18:51 | Duckiina^^

Nákupy 5.1.2013

30. ledna 2013 v 15:53 | Duckiina^^
Shopping_time_by_katerina_krivankova-d5t8fc6_large

Nákupy 5.1.2013. Jo, dávám to sem možná trochu opožděne, ale co.
Tak jak jste si užili povánoční slevy vy? Já tedy zrovna moc ne, protože
jsem byla nemocná a spoustu věcí, které jsem měla na seznamu nutností,
jsem si nestihla koupit. Ale i tak, jsem stačila něco ulovit)) Tady to máte:
Klikni na celý článek.

31.10.2012

31. října 2012 v 15:58 | Duckiina^^

PS: máš otázku? > http://ask.fm/NecumPando

Absolventská Trička♥

24. října 2012 v 20:32 | Duckiina^^

Tak je to konečně tady♥ Těším, se na ně od první Třídy a už jsou vyřízené)) Absoloventská Tričečka! Nejdřív, bych se chtěla omluvit, že nemám pořádnou fotku, kde jde vidět, ale to brzo napravím... Jinak fotky, budou v celém článku. Dnes ráno, jsem si připada jako by byl Mikuláš, nebo bych měla Narozeniny a nehorázně jsem se těšila do školy! (Na trička, samozřejmě). Když jsem přišla do třídy, už tam leželi na stole, spolu s chlapíkem co nám je dělal ( Pro upřesnění, ten chlap neležel na stole, stál vedle nich) a když jsem je uviděla, obavy zmizeli.. Jsou tak nádherný!! Byla jsem tak strašně šťastná! Ty Barvy, ten potisk a text a všechno je perfektní! I velikost! Až na jednu malou chybu, která mě osobě -a jsem asi jediná- vadí... Obličeje učitelů, jsou celkem dost posunutý na levou stranu, ale coo.. Detájl. Na rozdíl, když jsem uviděla ty černý, muselaj sem zadržovat smích.. V duchu jsem sí říkala "Haha, to máte za to že jste nešli do naší skupinky:D" Vůůůůůbec, se mi nelíbila :DD Ta barva - totálně tuctová a neoriginální a navíc 100% hrobařská a ten potisk, nikdy se mi nelíbil a navíc, my to máme všechno synchronizovaný a oni tam maj ve prostřed prostě něco prclí, jen. No prostě se to nedá srovnávat, "Borůvky" vyhráli)) Jsem na to strašně pyšná!:D (Až na to že je to na bok, kurva.) Ale to se spravý, budu si ho objednávat znova ale pššš :DDDDD. To stejný, jistě že. Ale jen, jestli to ještě pude.... Tak či tak jsem spokojená a nosím ho furt:D Jak jsem se cítila "dospěle když jsem si ho dala.. Už jsem absolvent, ha!" Samozřejmě jsme se s kamarádkou strašně chlubili na prvním stupni... ale ty děcka, co se dějě s tou mládeží? První stupeń, a jak je na nás drzej, ccc. No nic, musela jsem se rozdělit o svou radost, brzo vám sem napíšu ještě na téma Halloween a na téma Naše školní Halloween párty! ANO, miluju svojí školu!:D♥ a nejsem cvok. Možná malej. Fotky pod celým článkem.

Deníček 4.10 /aneb/ Můj Vzrušující život Deváťačky

4. října 2012 v 20:31 | Duckiina^^
Zdar jak Pes.
Sice se mi vůbec nechce, a mám hodně práce, ale děje se teď tolik věcí, že by to byl hřích, vás neinformovat. Takže Nejdřív, si vezmeme téma ŠKOLA. To je asi nejaktuálnější téma. Ještě jednou bych ráda zvopakovala, že jsem DEVÁŤAČKA > 9.a, nejstarší ze základní školy... I když se strašně cejtím, že patřím momentálně k nejstarším, mám nervy jak nic z příjmaček. Mám velké nároky, chci na Zdravotku nebo Polynu a mám strach. Nevím, zda-li jsem na ní dost dobrá... Už jsem si zaplatila nějaký scia - ale střední stranou.. Teď, jsem na základce a užívám si to! Jinak, ještě jsem vás
nepředstavila: Moje šáhlá třída: Uprostřeď sedí náš momentální třídní "Láňa" a v pravo je námivšemi oblíbený
třídní učitel, který nás měl od 6-8 když jsme ještě byli Béčka')) Jo, a navíc je to můj zvdálený strejda :D

Vyvolávání Duchů. 11.9

22. září 2012 v 19:40 | Duckiina^^
PŘEDNASTAVENÝ ČLÁNEK. 12.9
Tumblr_lw0df21h9o1qcii3vo1_500_large
Prolog:
Určitě většina většina z vás v dětství neodolala, a vyvoláva duchy. Já jsem je se svou kamarádkou Nikčou, jako malá vyvolávala vlastně furt. Hrozně nás to lákalo, a pokaždé jsme zkoušely nejrůznějši způsoby. Nejdřív normálně se svíčkama u stolu se spojenýma rukama, jednou jsme jim dávaly i přísahu a jedly citroon :D a pak jsme také zkoušeli spirituální tabulku. Všechno jsme brali vždy s legrací, i když jsme se snažili a samozřejmě se nic nestalo, ale až teď vím, jak moc jsme si zahrávali s osudem, a jaké jsme vlastně měli štěstí, že se to nepodařilo. Teď dokonce už vím, proč se nic nestalo.

Happy Fucking Birthday!

14. září 2012 v 15:48 | Duckiina^^

Příjde mi to jako včera, co jsem sem psala článek o svých čtrnáctých narozeninách)) Ten čas tak strašně letí. A víte co to taky znamená? Že tento blog, už má jeden rok♥ (Jo, a pokud vám to ještě nedošlo, mám narozeniny.) 14.Září.1997♥ Není to krásné datum?:D Anoooo je. Moc hezký. No, upřímě nevím co psát, protože poslední dobou nemám narozeniny moc v lásce:DD I ve škole jsem se to snažila tajit. Takže, asi poděkuju všem co mi dnes přáli nebo ještě popřejí)) Děkuju Rodině za dárky a také kamarádům za kondomy a tu úžasně nadržený přání:DD Samozřejmě, mám zaspamovanou zeď. Takže se mi seká wifina:D Jinááák, zítra bude rodiná oslava- proboha-.- Já říkala že jí nechci, ale mamka mi na to řekla že to tu oslavu chce a že není nakonec pro mě, ale pro to, aby se sešla rodina nebo co, takže super, no:DDDD Takže asi strávím narozeniny tím, že budu chystat na zítra chlebíčky:DDD Ale určitě půjdu ještě ven))) Jinak jsem nervníí jako!:D Já chci dooorta!:D Ale asi ho mít nebudu noo. Chtěla jsem ho nejvíc-.- Ale taťka mi dneska něco říkal, takže se ve mě otevřela nová hope, takže snáááád bude!:D JÁ CHCI DOOORT:DD No to je jedno. Takže všichni > Patnáctiny, oslavíme společnéé♥ Jedém děkca né?
Děkuji za pozornost, váš oslavenec v otrokářství. Mucíček :********************

Květen 2013

7. září 2012 v 14:26 | Duckiina^^
561396_395607777166030_1379343625_n_large

Zduř děcka, jak se máte? Já se mám fajn, a mám hodně připavených článků, tak komentujte, komentujte, ať je můžu všechny zveřejnit)) Co ve škole? My jsme měli 5hodin. A strašně rychle to utíká)) Doufám, že mi ty hodiny budou připadat tak krátký i po zbytek roku. Měli jsme Ch, Pč, Ls kde jsme nic nedělali, a pak M kde počítali, počítali a ještě máme domácí úkol. (Musím si v tom udělat pořádek, a dopsat spoustu sešitů) A pak přišla konečně Anglina a učitelka nám prozradila tu velkou novinku. Těšila jsem se na to už dva roky, ale nebylo jisté jestli to výjde, a o tom bonusu jsem neměla ani páru. Takže. V Květnu jedeme do Anglie

Zase šikovná Káč > 25.8

3. září 2012 v 16:03 | Duckiina^^Nazdar. Čau.
Už dlouho se mi nic nestalo, takže bylo jasné, že mám něco očekávat. A moje intuice, samozřejmě nezklamala)). Ale, začnem od začátku. 25.8.2012. Byl to moc dobrej den! Byla jsem s kamarádkou v Tescu "Na slevách:D" No, vlastně teď už Avion Shop. Koupily jsme si tam úžasný boty, na kterejch se určitě taky zabiju :D a potom i s kamošem všichni tři na pizze)))

Všechno bylo v pohodě, až do úplného konce. Jenže, asi tak 10 minut před spaním, jsem kamarádku srala se svojí novou "oblíbenou" písničkou; "Čůrej sem, čůrej tam. Čůrej jako velkej pán. Ukaž kam, čůrat mám, já se ti tam vyčůrám".

 
 

Reklama