THE COLOUR RUN™

20. července 2014 v 12:23 | Duckiina^^

Seznam se s unikátním závodem The Colour Run™!

THE COLOUR RUN™ byl založen v lednu roku 2012 jakožto událost propagující zdraví a štěstí. Hlavním cílem bylo spojit velkou skupinu lidí, která se může zúčastnit "Happiest 5k in the Planet" = "Nejšťastnějšich 5km na planetě". Motem závodu je "běž! - jenom trochu jiným způsobem". Závod se snaží přilákat mladé lidi a ukázat, že sport může být zábava bez ohledu na to, kde zrovna jste. Americká společnost tak reaguje na stále narůstající obezitu, která je v posledních letech globálním problémem celého světa, speciálně vyspělých zemí.

Každý "COLOUR RUNNER™" dostane svůj startovní balíček, v kterém je tričko, barevný prášek, potítko a startovní číslo výměnou za svůj lístek (cena v Německu se pohybuje od 28,99 Euro pro týmy) předtím než jde na start v bílém triku. Poté, co vystřelí startovní pistole, závodníci probíhají skrz pět barvících zón po každém kilometru. Tam jsou doslova nahozeni přírodním barvícím pudrem od dobrovolníků. Pořadatelé závodu slibují, že to je opravdu velká legrace. A samozřejmě nejlepší nakonec - všichni závodníci slaví společně na cílovém festivalu, kde hraje hudba, tančí se, prostě párty! Můžeš běžet sólo, či jako tým (počínajíc 4 běžci). Na trati jsou umístěny 2 občerstvovací stanice, kde dostanete vodu na osvěžení. Na každém z pěti kilometrů trati dominuje jiná barva. Ve chvíli kdy se dostanete do "Color Zone" bude barva jediné co uvidíte. Úkolem dobrovolníků je na tomto místě nenechat nikoho bez barvy a dostat všechny do cíle pořádně barevné. Zajímavostí je, že barva se dá i jíst. :D

Zdroj článku: http://savsmagazin.cz/
( Nemám čas na vlastní psaní a o tohle jsem se s váma prostě musela podělit :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cocainexheart cocainexheart | Web | 20. července 2014 v 12:35 | Reagovat

Jednou bych ho chtěla zkusit. <3

2 Hanii Hanii | Web | 25. září 2014 v 22:14 | Reagovat

je fajn, že myslí na to, aby do sportu uvedli i jiné a zabránili tak obezitě. navíc to musí být super!:)
Jinak se omlouvám, že jsem tu nebyla, vrátila jsem se z nemocnice, jsem opět aktivní takže budu ráda, když mě zase navštívíš. Měj se.:)

3 Haniinka Haniinka | Web | 2. prosince 2014 v 12:47 | Reagovat

Ahoj, mám na blogu už víc jak dva měsíce informaci, aby se přeškrtlá affs ozvala jestli ještě fungují. Neozvali se všichni tak tam mám teď kontrolu affs, pokud bys chtěla zůstat klidně tě vezmu zpět. Je to z důvodu, že jich mám moc a čtvrtka ke mně vůbec nechodí. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama