Duben 2014

LUSH

29. dubna 2014 v 16:19 | Duckiina^^

Čaute čaute. Konečně jsem se dočkala a došel mi dlouho očekáváný balíček - vlastně mi došel do tří dnů, ale i tak to pro mě byla věčnost! Vážně jsem se těšila. Jde o kosmetiku, značky LUSH. Možná, že už si o ní slyšela a pokud ne, tak se to musí bleskurychle napravit! Já jsem si LUSH zamilovala hned. Jde o britskou značku, která nabízí produkty pečující o tělo a pleť. Nejlepší je, že všechny produkty jsou přírodní, ekologické a ručně vyrábené. LUSH se aktivně podílí na ochraně zvířat a přírody! Preferují tuhou kosmetiku, která kvůli výhodě, že tuhý produkt nepotřebuje obal, který se pak bude válet na skládce a donekonečna se rozkládat. Díky tomu zde najdeš například tuhé šampony, kondicionéry či zubní pastu v tabletkách! A mnoho dalších dosud neviděných věciček, které si zamiluješ. Složení je z čerstvých a přírodních ingrediencích, takže LUSH produkty mohou používat i ti s citlivou pletí, nebo atopickým ekzémem. Velkou výhodu mají Pražáci, neboď jediný kamený obchod stojí právě tam. Pro ostatní, tu je online obchůdek. Jen bych vás asi měla upozornit na jednu jedinou chybu - cenu.
Výsledek obrázku pro lush banner

www.votocvohoz.cz

29. dubna 2014 v 14:20 | Duckiina^^

Ahoj po dlouhé době. Jak se máte, co děláte? Prázdniny už se blíží, což je sice nádherné, ale zato ve škole to teď vře. Za nedlouho bude konec školního roku a můj první rok na střední, bude úspěšně dokončen! Už se hrozně těším na druhák, protože při pomyšlení že už nebudeme nejmladší se mi chce radostí až brečet.

Mimochodem, jsem si nenidávno založila účet na votoč vohozu. Věřím, že většina z vás tuto stránku zná, ale pro ty co ne tu mám krátké vysvětlení. Online blešák. Holky tam prodávají nebo vyměňují kosmetiku, oblečení a doplňky všeho druhu. Já osobně tu stránku zbožňuju a už se mi zadařilo i něco prodat.. Dohromady jsem si už vidělala 300,- což je velice slušný :). Pokud máte také účet, určitě se pochlubte v komentáři! A pokud nemáte, ale zato jste majitelé napěchované skříně se zbytečnými kousky, určitě se zaregistrujte! Stačí jen pár kliknutí a můžete se pustit do obchodování. Já mám na votoči zrovna 24 předmětů, ale číslo brzo se zvýší. Momentální nejčerstvější a nejnovější kousek jsou bílé hodinky které jsem přidala teprve včera.


Pokud vás zajímá více, určitě se ke mě mrkněte, třeba vás něco zaujme. Přeji pěkný zbýtek dne
a kdo má také zítra poslední den školu na které navazují 5 denní prázdniny, halelujah! Užijte si je :)

http://www.votocvohoz.cz/