Říjen 2013

R5 projekt

16. října 2013 v 18:57 | Duckiina^^ |  Duckiina
Nǐ hǎo! [čínsky ahoj] A proč zrovna čínsky? Protože R5 pojede dokonce už i do Číny! Samozřejmě, že pojedou do Číny ale do mé blízkosti ne. Jak typické :D Proto tu je R5projekt. Všimla jsem si totiž, že u článku bylo hodně lidí, které tato skupina zaujala :) takže doufám že se projektu zúčastníte!

Více informací na oficiálních stránkách - http://r5projekt.blog.cz/
Kdo se zůčastní ( formou fotky ) bude u mě na blogu mít velikou reklamu :)

Slohová Práce

11. října 2013 v 19:35 | Duckiina^^ |  Duckiina
Ahoj, omlouvám se za neaktivitu, ale co vám budu vysvětlovat. Prostě škola, tak snad chápete. Ale už chystám pár článků :) Mezitím mě napadlo, že vám sem hodím svoji nejnovější "slohovku" aby tu nebylo takový prázdno. Učitelka ji nepochopila a neocenila, tak snad alespoň vám se bude trochu líbit :)

Nacházím se v úplně jiném světě. Vzduch kolem mně je tak lehký a přesto těžce dýchatelný. Obklopuje mě tmavá modř. Modř tak modrá, že mě napadá, že jsem dosud modrou barvu vlastně ani neznala. Pode mnou křupe tvrdý písek, vzhlédnu do dáli a nadechnu se. Nadechnu se z plných plic. Cítím vodu, sůl a život. Celá chodidla mi najednou zmáčí vlna a já si prohlédnu moře osvětlené měsícem. Začne kolem mě vířit chladný vzduch, ale mně je teplo. Zavřu oči a usměju se, protože teď jsem opravu šťastná. Protože vím, že tato chvíle je nekonečná. Protože JÁ, jsem v této chvíli nekonečná. Pomalu si sedám na mokrý písek a vnímám, kolik života se v tomto moři nachází a také vnímám svoji oblíbenou píseň, která se mi honí hlavou. Je to píseň, která mě vždy držela nad vodou, rozveselila, ukázala mi světlo na konci tunelu. Ale teď, mě činí smutnou. Činí mě smutnou, protože jí naslouchám a vím, že takhle živě a volně, se už nikdy jindy cítit nebudu.

Sice není nijak úžasná, ale je pro mě důležitá,
protože v ní vlastně trochu píšu o svém snu a trochu si v ní vylívám i srdíčko. Zajímají mě vaše názory :)

Jak na super taháky ?

2. října 2013 v 20:43 | Duckiina^^ |  Jak na to
Včera večer mě napadl skvělý tutorial článek na toto období! Hodně lidí má problém, rychle se našprtat na nějakou tu přepadovku ze dne na den. Na takové "podrazy od učitelů" tu jsou taháky. Ale jak si udělat pořádný tahák? Nechci říkat, že můj styl taháků je perfektní, ale hodně lidí na základce mi je chválili a prosili, jestli bych jim takový taky neudělala. Byla jsem překvapená, jak na mě každý koukal, když jsem mu říkala, jak je dělám. Přitom je to tak prostý:) Podmínka: ( kopírka nebo multifunkční tiskárna!)

Rozcestník Grafika

2. října 2013 v 16:45 | Duckiina^^
Grafika na přání - TU.
Hotová grafika - TU.