Září 2013

When I love ..

26. září 2013 v 15:15 | Duckiina^^ |  R5

Ahoj, ahoj. Dneska bych vás ráda seznámila s jednou úžasnou skupinou, kterou bohužel v Česku skoro nikdo nezná. A to je podle mě velká chyba, která by se měla co nejdříve napravit! Pro mně, tyto lidé nejsou jen kapela ale jsou mojí vášní.

Chubby Bunny Challenge

21. září 2013 v 22:08 | Duckiina^^ |  Videa

Tak abychom po dlouhé době začali z vesela, mám tu pro vás video, které vás (a v to doufám) jistě pobaví. Možná že již znáte Chubby Bunny Challenge a pokud ne, nemá cenu vám průběh tohoto "Challengu" vysvětlovat, neboť za chvíli smyls jistě pochopíte. Video jsem opět dělala se svojí Nejelpší kamarádkou a musím vám říct, že jsme se u toho slušně pobavily :D A nevím proč, při pomyšlení že se můžu udusit jsem se musela smát ještě víc! Já osobně to miluji a dívám se na to furt dokola, tak snad se vám to bude líbit alespoň z poloviny tak jako mě :D)

Vracím se

19. září 2013 v 18:14 | Duckiina^^ |  Duckiina

Tak jsem to nevydržela a po půl roce se vracím zpět. Byla jsem hrozně potěšená, kolik lidí mi napsalo, že chtějí aby se blog opět rozjel ! Abych byla upřímná, byla doba kdy mi blog vůbec nechyběl. Spíš naopak. A nevím proč, bylo to zrovna o prázdninách. Ale netušíte, jak často a jak moc se mi po něm i stýskalo !!! A dneska, to na mě padlo takovou silou, že i když mám teď plno práce se školou, musím Duckiinu zase rozjet♥ Víc psát myslím není třeba, nechci dělat nějaký uvítací řeči či tak, takže prostě a jednoduše pokračuju v blogaření :) Chápu, že teď nebude taková návštěvnost, na kterou jsem byla zvyklá, ale snad se to co nejdřív vrátí do starých kolejích. Peace and Love, Duckiina.