Září 2012

Grafika pro: http://a-xoxo.blog.cz/

29. září 2012 v 22:11 | Duckiina^^ |  Grafika na přání.
Velice se omlouvám, za zpoždění!! Strašně dlouho, mi nefungoval komp,
takže jsem se k objednávkám dostala až teď... Pardon, a snad budeš spokojená))Sovička

28. září 2012 v 22:05 | Duckiina^^ |  Kurzory
(klik na obázek pro plnou velikost)
(Co to je Kurzor, jak toto téma použít? > TU)

Kurzory Obecně.

28. září 2012 v 19:25 | Duckiina^^ |  Kurzory
Kurzor je ukazatel na počítačovém monitoru. Ukazuje místo, na kterém bude počítač reagovat na vypsání znaku nebo stisk tlačítka počítačové myši, touchpadu, apod. Lajcky řečeno: Prostě ta bílá myšička kterou jezdíte -.-


Nejdřív, si stáhni kurzor který chceš. Až máš vybrané a stáhnuté, Jdi na hlavní menu windows > Ovládací panel > do vyhledávání napiš myš > Změnit vzhled ukazatele myši > Teď se ti otevře okno. Máš tam obrázky myší, při různých aktivitách... když chceš něco napsat, změnit u něčeho velikost, nebo jak to jinak lajsky napsat:DD Pak už jen stačí kliknout na ikonu myši, a vyměnit jí za svou stáhnutou :D)) Pokud si stáhneš jen jeden kurzor hlavní myši, vyměň jen "Normální výběr" pokud sis stáhla celý balíček, uprav všechny typy :)) Snad si rozumíme:D Neumím vysvětlovat:D

Moje Plocha. -Úvod

27. září 2012 v 21:28 | Duckiina^^ |  Jak si vyšperkovat Počítač

Čau, jak se máte?)) Já jsem se dnes, po dlouhé době věnovala svému počítači... Aby jste měli přehled, k patnáctinám jsem dostala nového miláčka > Tabletek♥ Tak jsem furt na něm, a kompu se nevěnuju :D Dnes jsem ho zapla, a na ploše se ukázala moje černá tapeta s Ianem♥ A okamžitě jsem dostala chuť na upíří deníky!:D Jenže nové díly budou až 11. Října-.- Tak jsem se rozhodla, to změniť aby mě nerozptylovat :D Stáhla jsem si různé prográmky a kurzory, vytvořila tapetu a jsem 100% spokojená)) Nikdy jsem neměla hezčí tapetu)) Je nádherná :D

A co vy? Pošlete fotku vaší plochy i se svým blogem))
na: hvezdicka1997@gmail.com, všechny fotky zveřejním))


A tímto článkem, bych chtěla otevřít novou rubriku: "Jak si vyšperkovat počítač" se svojí radostí, se svámi chci samozřejmě rozdělit)) Takže vše, co si dám do počátače, dám i sem aby jste také měli možnost, upravit si svojí milovanou plochu)) Ke všemu dám také návody, protože né každý je zručný :)) (Já samozřejmě patřím k těm nezručným:DDDD) Takže, můžete se těšit))


Grafika pro: http://w-e-r-u.blog.cz/

26. září 2012 v 17:37 | Duckiina^^ |  Grafika na přání.
Velice se omlouvám, za zpoždění!! Strašně dlouho, mi nefungoval komp,
takže jsem se k objednávkám dostala až teď... Pardon, a snad budeš spokojená))


Šoky s Diankou 2 > Pokračování

23. září 2012 v 0:15 | Duckiina^^ |  Videa
Crazy_friends_by_katerina_krivankova-d5fnf46_large 389929_502741103069853_1896490321_n_large

A po velmi dlouhé době, vám sem přidávám nové/staré video! Určitě, jste se už klepali, a těšili až sem zase nějaké přidám a je to tady! :D S Diankou, jsme teď spolu skoro pořád, a dnes jsme v noťasu našli naše dávno zapomenuté video.. natočily jsme ho asi před rokem, nebo dvěma :DD Je to pokračování na naše video u-i-u-a-a které naleznete ZDE. Vlastně pokud si to dobře pamatuju, točili jsme to hned druhej den :D Jinak opět připomínám, JE STARÉ! Tak to prosím, berte na vědomí!!!!! :DDD Viz, prosím fotky nahoře jsou aktuální, focené včera, tak můžete porovnat změnu a zjistit, že vám opravdu nelžu :D Dokonce tam mám ještě starej pokojíček^ Tak se psychicky připravte, jde se na to;DD).

Vyvolávání Duchů. 11.9

22. září 2012 v 19:40 | Duckiina^^ |  Deník
PŘEDNASTAVENÝ ČLÁNEK. 12.9
Tumblr_lw0df21h9o1qcii3vo1_500_large
Prolog:
Určitě většina většina z vás v dětství neodolala, a vyvoláva duchy. Já jsem je se svou kamarádkou Nikčou, jako malá vyvolávala vlastně furt. Hrozně nás to lákalo, a pokaždé jsme zkoušely nejrůznějši způsoby. Nejdřív normálně se svíčkama u stolu se spojenýma rukama, jednou jsme jim dávaly i přísahu a jedly citroon :D a pak jsme také zkoušeli spirituální tabulku. Všechno jsme brali vždy s legrací, i když jsme se snažili a samozřejmě se nic nestalo, ale až teď vím, jak moc jsme si zahrávali s osudem, a jaké jsme vlastně měli štěstí, že se to nepodařilo. Teď dokonce už vím, proč se nic nestalo.

Happy Fucking Birthday!

14. září 2012 v 15:48 | Duckiina^^ |  Deník

Příjde mi to jako včera, co jsem sem psala článek o svých čtrnáctých narozeninách)) Ten čas tak strašně letí. A víte co to taky znamená? Že tento blog, už má jeden rok♥ (Jo, a pokud vám to ještě nedošlo, mám narozeniny.) 14.Září.1997♥ Není to krásné datum?:D Anoooo je. Moc hezký. No, upřímě nevím co psát, protože poslední dobou nemám narozeniny moc v lásce:DD I ve škole jsem se to snažila tajit. Takže, asi poděkuju všem co mi dnes přáli nebo ještě popřejí)) Děkuju Rodině za dárky a také kamarádům za kondomy a tu úžasně nadržený přání:DD Samozřejmě, mám zaspamovanou zeď. Takže se mi seká wifina:D Jinááák, zítra bude rodiná oslava- proboha-.- Já říkala že jí nechci, ale mamka mi na to řekla že to tu oslavu chce a že není nakonec pro mě, ale pro to, aby se sešla rodina nebo co, takže super, no:DDDD Takže asi strávím narozeniny tím, že budu chystat na zítra chlebíčky:DDD Ale určitě půjdu ještě ven))) Jinak jsem nervníí jako!:D Já chci dooorta!:D Ale asi ho mít nebudu noo. Chtěla jsem ho nejvíc-.- Ale taťka mi dneska něco říkal, takže se ve mě otevřela nová hope, takže snáááád bude!:D JÁ CHCI DOOORT:DD No to je jedno. Takže všichni > Patnáctiny, oslavíme společnéé♥ Jedém děkca né?
Děkuji za pozornost, váš oslavenec v otrokářství. Mucíček :********************

PROJECT'S - Happy birthday, Ian!

9. září 2012 v 17:02 | Duckiina^^

Ahoj!
Máš ráda Iana? Chceš mu udělat radost? Chceš aby si tě všimnul? Pokud tě článek zaujal, a odpovědi zní ano, ano a ano, čti dál! Ikdyž se to nezdá, čas neúprostně letí, a za nedlouho tu bude Prosinec. S tímto měsícem, nepřichází jen vánoční balada, ale i Ianovi narozeniny - 8.12.2012 > 34 let.

www.ian-somerhalder.blog.cz
Majitelka mého oblíneného blogu, dostala skvělý nápad a vymyslela "Happy birthday, Ian! - Project's" Její slova:

"Zaujal tě tento článek, máš ráda Iana nebo mě chceš podpořit? Pak není nic lehčího než na mail is-birthday@email.cz poslat své přání. Není stanovené, jak přesně má přání vypadat, zda ho vytvoříte v grafickém programu, nebo se vyfotíte s nějakým nápisem, na kterém budete Ianovi přát, to všechno je již na vás. Fantazie se meze nekladou! Vytvořila jsi dva přání? Nevadí, klidně nám to taky pošli. Čím víc přání budeme mít, tím větší šance, že se nám povede Iana zaujmout."

"Happy birthday, Ian! - Project's"
Kořen projektu je ten, že co nejvíce fanoušků udělá fotku/grafické přání pro Iana, a všechen balíček přání se dá do jednoho videa, které bude dáno Ianovi, na jeho osobní stránky.

TAKŽE VÍCE INFORMACÍ ZDE: © Ian-Somerhalder.blog.cz A HURÁ DO TOHO))
čím víc nás bude, tím víc zaujmeme)

Květen 2013

7. září 2012 v 14:26 | Duckiina^^ |  Deník
561396_395607777166030_1379343625_n_large

Zduř děcka, jak se máte? Já se mám fajn, a mám hodně připavených článků, tak komentujte, komentujte, ať je můžu všechny zveřejnit)) Co ve škole? My jsme měli 5hodin. A strašně rychle to utíká)) Doufám, že mi ty hodiny budou připadat tak krátký i po zbytek roku. Měli jsme Ch, Pč, Ls kde jsme nic nedělali, a pak M kde počítali, počítali a ještě máme domácí úkol. (Musím si v tom udělat pořádek, a dopsat spoustu sešitů) A pak přišla konečně Anglina a učitelka nám prozradila tu velkou novinku. Těšila jsem se na to už dva roky, ale nebylo jisté jestli to výjde, a o tom bonusu jsem neměla ani páru. Takže. V Květnu jedeme do Anglie