Srpen 2012

10 000 people.

29. srpna 2012 v 14:39 | Duckiina^^ |  Deník
10 000 schlédnutí.
Strašně moc, bych vám chtěla poděkovat)))
To všechno je díky vám. (a díky mě taky, to ja jasný:D)
Jen vám chci říct, že jsem vděčná, že sem chodíte,
a že se snažím, aby se vám tu co nejvíce líbilo,
a rádi se sem vraceli:))
TOPlist
Jak sleduju náštěvnost, denně je tu
tak 25-55 lidí)) Vážně, jsem ráda♥ A poku,
vám tu něco chybí, jen SI NAPIŠTE!

Na Téma: Maminka♥

26. srpna 2012 v 19:18 | Duckiina^^

Maminka.

Dá se toto téma, vůbec slovy vyjádřit? Teď ale nejde o Matky celkově, jde jen o mojí Maminku. O tu nejlepší Maminku, pod sluncem. Jo, tohle říká většinou každé dítě o své Mámě, ale já to myslím stroprocentně upřímně. Vážně. Ona skutečně nemá ani jednu chybu. Doopravdy! Člověk by hledal, hledal ale u takového člověka jako je moje Maminka se nedá nic vytknout. Je nádherná, přirozená, úžasná a tak nesmírně hodná, milá, OBĚTAVÁ, ani mouše by neublížila. A pokud má o sobě nějaké pochybnosti, tak bych jí chytla, a pořádně s ní zatřásla. A pokud by snad měla i nějaké myšlenky, že toho dostatečně nedokázala, tak ať na to okamžitě zapomene! Ona ani neví, jak moc je užitečná! Vždyť ona mi dala to nejvíc na světě, co se dokáže dát! Dala mi život, duši, každý den mi dává naději, ukazuje mi, jak to ve světě chodí, vždy mě pomůže, vždy se mi snaží vyhovět, vždy se za mě staví, vždy mě bere jako sobě rovnou! Ona je to ve skutečnosti tak silná žena! Ona, je můj pravý vzor! Dala bych nevím co zato, abych mohla být stejná jako ona. Moje Maminka, je tak čistej člověk, že někdo podobný se stěží najde. Vážně, já jí přímo obdivuju. Žádného člověka nemiluju víc. Nevyměnila bych jí ani za nekonečno přání, protože můžem být chudí, já nepotřebuju žádnej přepych, ani nic, já budu nejšťasnější jen v tu chvíli, když budu sní. Strašně moc doufám, že jí budu moct tu všechnu lásku schopná dostatečně vrátit. 9Měsíců se semnou musela trápit v bříšku, pak mě bolestivě porodit a starat se o mě. Všechno to přebalování, vychovávání a starosti. A ona to vše, dělala s láskou. Já měla nádherné dětsví, a za to děkuji svým rodičům! Strašně moc jím dlužím. Nikdy mě nebila, a dovolovala mi i ty největší blbosti. Vždy si našla chvíli aby si semnou hrála. Dávala mi, a pořád mi dává víc, než si zasloužím. A i když jsem provedla pár velkých hlupostí, a párkrát jsme se hádaly, všechno mi vždy odpustila a miluje mě dál. A já miluju jí, a vždycky budu, ať se stane cokoliv! Nás nikdo nerozdělí. Ona je moje nejlepší kamarádka! Proč chodit někam ven za beztak falešnými přáteli, když máte doma takového člověka, kterej je tu pro vás? Já budu radši doma s Maminkou♥ A ikdyž mi je už skoro 15, jsem na ní do teď závislá, a navždy budu! Ona je totiž člověk, u kterýho si můžu být jistá že slovo " Navždy" myslí vážně! Nehorázně se těším, až budeme spolu vychovávat moje caparty. A chci, aby věděla, že jí do konce života neopustím!!!!!!! Tolik si vážím každého dne, který s ní můžu strávit! Všechno to hraní, mazlení, ty filmové večery! Nikdy nezapomenu na nic, co pro mě kdy udělala! Celý život, mě doprovází v mládí, a já jí budu celý život doprovázet ve stáří. Ona je zlato, mezi lidmi. Štve mě, že neumím pořádně vyjádřit, jak moc jí mám ráda, co pro mě všechno znamená, a jak úžasný člověk to je! Nikoho lepšího jsem nikdy nepotkala. Všichni mi jí závidí, každý si jí zamiluje! Chci toho napsat tolik, ale nevím jak.

Takže jednoduše; "Maminko moje, jsem na tebe neskutečně PYŠNÁ! Jednou, bych chtěla být jako ty! MILUJU TĚ♥"
jsem ti za všechno vděčná<'3

Těším se na Zimu.

26. srpna 2012 v 10:22 | Duckiina^^ |  Deník
Peace_large

PŘEDNASTAVENÝ ČLÁNEK.
Achjo, z toho vedra už mi je špatně. Vždycky jsem z ročních období, tak unavená! Už aby tu konečně byla zima! Nehorázně se na ní těším. Protože co v létě? Joo, super, jsou 2měsíce prázdnin. Stejně utekly, byli sice mooc fájn, ale k tomu to pitomé vedro. Možná si říkáte, "Jupí, koupáky, kraťásky" Ale já na sluníčko moc nesmím, nedělá mi dobře, takže jsem letos na koupáku ještě nebyla, asi ani nebudu a při větších teplech musím být zalezlá doma.

Navíc, o prázdninách vždycky přiberu:DDDD -teď vám řeknu strašně tajnou informaci - přibrala jsem 8kilo. Fuuuuuuuj, > 58kg. A fakt nechci skončit jako gorilo-prase, takže si poslední dva týdny nic nedopřávám, a jedla jsem zdravě. Špatné je, že ani posilovat nesmím, takže fyzicky jsem si mohla pomáhat jen kolem, bruslemi a sklapovačkami. Dneska jsem se opět oficiálně vážila, a háhá. Jsem zpátky na své váze, voléé!:D 50kg^

No, o tom jsem se ale nechtěla bavit. Takžéé, jo. Zima. Zima jen nádherná. Ten okamžik, když z rozmrzlého dne vlezete do horké vany, ten den, kdy poprvé večer zasněží, ten pocit, když se venku v zimě napijedete horkého kakaa)) Navíc, listopad a prosinec > je děsně romantický

(V tomhle jsem po mamince. Jsem absolutní, vánoční maniak:DD)
Takže zimoo, pocééém!

Vyrob si barevný lak na nehty.

22. srpna 2012 v 18:43 | Duckiina^^ |  Jak na to
Tumblr_m5mmtkrrj71qb5d33o1_500_large

Čáu, ahoj. Takže jsem právě oficiálně otevřela novou rubriku - jak na to. Dlouho jsem rozmýšlela, co sem dát jako první, ale tento nápad mě opravdu zaujal. Našla jsem ho na svém oblíbeném blogu Scene-core >> "jak si vyrobit vlastní barvu laku na nehty". Myslím, že tak se tak může ušetřit i spoustu peněz za laky:))


Photo-Gallery Mix.

17. srpna 2012 v 16:27 | Duckiina^^ |  Fotky JÁ♥

Dlouho jsem vám sem nedala fotky. Tak tady máte pár aktuálních fotek:
Klik na celý článek.


Martens Shoes.

15. srpna 2012 v 16:12 | Duckiina^^ |  Inspiration

CO JE TO ZAČ?

Anglická značka obuvi Doktor Marten´s je kultovní pro prakticky všechny mládežnické subkultury spojené s tvrdou hudbou.Původně zdravotní boty, které jsou dílem bavorského doktora wehrmachtu Klause Maertense a doktora Herberta Funcka, a které v první řadě sloužily k léčení Maertensova úrazu z lyží, byly nejprve "objeveny" prvními skinheady v šedesátých letech 20. století v Anglii. "Martensky" jsou totiž původem pracovní boty a v té době se jednalo o normální součást pracovní uniformy anglického dělníka (skinheads jsou od začátku dělnickým hnutím). Kvůli pevnosti a okované špici se staly oblíbenou zbraní v pouličních bitkách a svého času dokonce byly zakázány na fotbalových stadionech a v některých hospodách. O něco později si je oblíbili punkeři, rockeři, motorkáři a nakonec vlastně všichni, kdo holdují hardcorovému rebelství.Hlavním znakem "martensek" bývá okovaná špice , vysoká gumová podrážka se žlutým prošitím (tlumí nárazy při chůzi) a výška boty od osmi do dvaceti dírek. Tento model mnoho jiných výrobců s oblibou kopíruje, avšak obecně převládá názor, že žádný z nich nedosahuje kvality Dr. Martens. Kultovní boty Dr. Martens proslavily např. také tyto hvězdy: Elton John, Madonna, Paul McCartney nebo skupiny Depeche Mode, Jethro Tull, Rolling Stones, Red Hot Chili Peppers.

"Tyto boty rozhodně nejsou pro každého, ale jednou si je pořídím:D Nevím proč, ale mě se líbí. Fascinují mě, hlavně na děsně hubených nohách:DD (Které já, bohužel nemám)" FOTKY:

Nákupy - 14.8

14. srpna 2012 v 18:18 | Duckiina^^ |  Deník
Čáu, ahoj. Všichni začněte tancovat, protože přesně za měsíc mám narozeniny)) Krásných 15. Joo, takže za sebe už ponesu zodpovědnost - to nemůže dopadnout dobře. Ale to je jedno. Tak jak se máte, prdelky? Co děláte, jak si užíváte zbytek prázdnin? Já se mám dobřéééé. Předvčerejškem u mě přespala Nikolka - týjo:DDD Taková jízda:DDD O půlnoci, tancovat před otevřeným oknem, a mít puštěný repráky až na 100ce není zrovna dobrej nápad, ale já nikdy neříkala že jsem chytrá:D - no, prostě po dlouhé době zase užitej den<'33 A pak přišla Dianka - taky u mě spala, heč:P To byl taky perverzní večer:DDD<'3. Takže dny plynou krásně, a k tomu ještě dnešek)) Dneska ráno, jsem byla opět u zubařky. Ještě teď mě bolí zuby, utahovala mi rovnátka. K tomu mi měla přidávat ještědalší dráty, ale řekla že mám zuby už dobré, takže na to kašle, a za měsíc mi je sundá)) JUPÍ, konečně!:D A na noční rovnátka, se docela těším, ty jsme vždycky chtěla jako malá') Po zubařce, jsme si s Mamčou sfrkly do města))
Nejdřív jsem šli do Tesca, píchnout mi další dírku do ucha - joo, jsem nezmar:D - A nakonec jsem přemluvila i jí samotnou, takže po rozvažování do toho šla tentokrát i Mamča:D). Po tomto výkonu, jsme se vrhly do Vaňkovy na nákupy<'3 Ty ovšem netrvali moc dlouho, protože jsme kvůli mě museli jet brzo domů. (Nojo, ty moje zdravotní stavy.) Ale i tak jsme něco pokoupily)) Nejdřív jsme šli do drogérky a do papírnictví, pro potřebný věci a pro věci - ano, už je to tak - do školy. Už se blíží, takže není na škodu něco nakoupit už teď.
KLIK NA CELÝ ČLÁNEK.

Zpátky,

11. srpna 2012 v 14:14 | Duckiina^^ |  Deník

Děcka, Mamča je doma)).
A co nejdřív vám poskytnu informace.
Zatím není bohužel čas, ale ráda vám povím vše o
týdnu strávený v té děsně nekonfortní chatě.
Zatím jen na pobavenou > Meme.

Zítra dovolená.

3. srpna 2012 v 16:59 | Duckiina^^ |  Deník
Ahooj. Moc se mi nechtělo, ale radši budu psát sem, než si dál balit. Chci vám jen říct, že tu bude další nečekaná stopka. Zítra jedu na dovolenou. Na Chatičku. Vždycky jsem se na ní těšila, ale tentokrát. No nevím, snad si to tam užiju. Nelíbí se mi představa, že budu v Janovicích. Tak daleko ode všech. Dálka. Nejhorší věc na světě. Pokud, vám někdo někam odjede na týden, nebo na měsíc. Proberte se, vždyť to není nic. Rok, je sakra dlouhá doba. Ale o tom sem nechci psát. (Jo, moc se těším na příští prázdniny.) Nooo, takže na Chatě samozřejmě nebude wifina, takže jen abyste věděli. Dobrá správa je, že už mi došli součásti do počítače, takže by měl být co nejrychleji opraven. Týjo, to balení. Já se fakt balit neumím, buď toho mám moc, nebo málo. No, mám s sebou knížku, a ostatní mi je stejně fuk. Knížka, mobil a sluchátka. Vše, co potřebuji. Budeme tam týden od 4-11. Pak se vrátím. Vím, všem se vám po mě bude stýskat. Bereme s sebou i Pejska, takže budem chodit hlavně na výšlapy. S mýma krámama. Jo, to budou zážitky. Snad budou v okolí nějací lidi. Oprava - kluci. S holkama, se dá opravdu těžko vycházet, ale i tak tu nějaký jsou, který mi podají pomocnou ruku a je snima sranda. Ale je jich sakra málo. S klukama se prostě vychází líp. Můj konečný závěr. Co bych dělala, kdybych neměla své 4kamarády a 2kamarádky. Za ty bych i život položila. No co, už jsem stejně ztratila pointu, proč vlastně píšu. Takže za týden zdar. A pokud je něco, co na stránkách rádi nalézáte, a máte nějaké oblíbená téma která si na blogách čtete nejradši, napište do komentáře.


Nicki Minaj

3. srpna 2012 v 1:22 | Kateřina Křivánková |  Deník

Ano, je tu nový layout. S Nicki Minaj, pokuď jste si nevšimli. Je zatím jen preventivní, až mi pojede počítač, udělám si vlastní ale nebaví mě čekat. Dala jsem si sem Nicki, protože jí mám ráda, a vůbec neodsuzuji její chování jako vetšina v mém okolí. Protože poslouchám prakticky vše, i ona zapádá mezi mé oblíbené interprety, možná mezi nejoblíbenější. Takže, snad se líbí. Pokud ne, no aco. Bude se měnit a navíc to není tvoje věc.

Už jsem vám sem psala milionkrát, že to tu budu měnit, ale vážně nechci nic slibovat. Nechci mít blog jako povinost, ale jako zábavu.